Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841

Jesień w Ploteczkarni obfituje w imprezę za imprezą. Już 4-go listopada  o godzinie 11:00 pod patronatem Fundacji Rak’n’Roll odbędą się bezpłatne warsztaty mydlarskie dla osób leczących się onkologicznie. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc zapisy przyjmujemy na mail: kamila@raknroll.pl.

Już 19-go listopada Ploteczkarnia będzie celebrować „Dzień kobiecości” organizowany przez Anetę Ciężarek i jej wyjątkowy sklep” Twe sukienki – sklep bez spodni”. Podczas imprezy będzie można uzyskać porady stylistki i wizażystki, a każda osoba, która dokona zakupów ubraniowych będzie miała szansę wygrać atrakcyjną nagrodę. „Dzień kobiecości” ma charakter otwarty  i dlatego zapraszamy w dogodnym dla Was czasie od 12:00 do 18:00. Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/1676595065990966/.

W listopadzie nie zabraknie naszych stałych warsztatów biżuteryjnych m.in. wire-wrapping z Kornelią Kubinowską i to juz 20-go listopada (szczegóły wkrótce). Więcej informacji o zbliżających się wydarzeniach na naszym facebookowym koncie i w newsletterze ( zapisz się koniecznie).

Przypominamy, że PLOTECZKARNIA od poniedziałku do piątku w godzinach 12-18 funkcjonuje jako herbaciarnia i sklep z herbatą. Można też wynajmować lokal na małe kameralne przyjęcia do 12-15 osób. Pytania o dostępność terminów należy kierować na mail: ploteczkarnia@ploteczkarnia.pl. Więcej informacji pod nr tel. 606 614 567.

Zapraszamy!

Zapisz się na nasz Newlsetter

Zapisz się na nasz Newlsetter

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

Email :
Imię :
Wyrażenie zgody na zapis na newsletter, zgodnie z polityką prywatności

You have Successfully Subscribed!