Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841

Misja Ploteczkarni

Witajcie w miejscu, w którym rodzi się prawdziwa pasja! Stworzyliśmy specjalnie z myślą o Was miejsce, które daje możliwości wykorzystania pokładów twórczej energii. Nasze pasje nierzadko zapomniane, zaniedbane i w codziennym, zabieganym życiu odłożone na póżniej, a przecież to one sprawiają, że chce się nam uśmiechać. Wykreowaliśmy tę przestrzeń, by inspirowała Was do tworzenia tego, co wyjątkowe i piękne.

Ploteczkarnia powstała z marzeń, bo warto marzyć i realizować marzenia. Jest to miejsce, które przypomina w natłoku codziennych zajęć o tym, że warto nie tylko mieć, ale i być. A to wiąże się również z wewnętrzną potrzebą tworzenia oraz kontemplacji otaczającego nas pięknego i inspirującego świata.

Ploteczkarnia powstała również po to, byśmy mogły dzielić się radością – radością tworzenia. Jest to miejsce, gdzie możemy realizować nasze marzenia, potrzebę piękna i harmonii. Jest to miejsce, gdzie najdrobniejsza nawet sprawa, każda aktywność wynika z głębokiej wewnętrznej potrzeby, z miłości do świata, do ludzi, do przyrody i do Boga. Receptą na spełnione i szczęśliwe życie w harmonii może stać się bowiem umiejętność dostrzegania piękna w otaczającym świecie, w przyrodzie i twórczości.

To miejsce powstało z myślą o tym, by pomóc każdej kobiecie odnaleźć czas dla siebie. Niech to będzie czas twórczej aktywności. Odnajdźmy w sobie i nauczmy się pielęgnować nasze wewnętrzne dziecko – naszą duszę, która pragnie tego, co piękne, harmonijne i bliskie naturze. Rozwój, potrzeba tworzenia i wrażliwość na piękno są przecież naturalnymi potrzebami człowieka. W dzisiejszych czasach trudno znaleźć miejsce dla siebie, trudno wybrać drogę rozwoju pośród wielu rozmaitych możliwości. Nie pozwólmy, by w naszym życiu umknęło nam coś ważnego, byśmy utraciły coś istotnego. Nauczmy się poświęcać swój czas na samodoskonalenie, pamiętając jednocześnie o źródle słowa poświęcać. Niech każda chwila będzie dla nas świętem, niech płynie z niej radość z wolności tworzenia.

Chcemy inspirować Was do poszukiwań osobistej pasji w każdej dziedzinie życia. Wierzymy w to, że każdy człowiek przychodząc na świat otrzymuje rozmaite talenty – dary, aby móc wieść pełne, szczęśliwe i harmonijne życie. Prawdziwe bogactwo leży wewnątrz Ciebie – wystarczy tylko po nie sięgnąć, by przekonać się, jak wielki kryje się w Tobie potencjał.

Mamy nadzieję, że Ploteczkarnia stanie się dla Was miejscem pracy nad sobą, miejscem samodoskonalenia. Dobrze jest mieć coś swojego, coś realnego, osobistą przestrzeń, azyl. Pragniemy, by taką oazą spokoju i miejscem ucieczki od codzienności stał się nasz portal. Chcemy podzielić się swoimi doświadczeniami, by każda z Was mogła odbyć podróż do wnętrza siebie, odkryć drzemiący w sobie potencjał i uwolnić go dzięki twórczej aktywności. Rozwijanie pasji może być ekscytujące i intrygujące! Odważ się na tę przygodę razem z nami!

Przed i Po

przygotowanie naszego miejsca…

Warsztaty i wydarzenia

różne warsztaty i spotkania organizowane w ploteczkarni

Zapisz się na nasz Newlsetter

Zapisz się na nasz Newlsetter

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

Email :
Imię :
Wyrażenie zgody na zapis na newsletter, zgodnie z polityką prywatności

You have Successfully Subscribed!