Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841

Różne formy twórczości dostępne są każdemu z nas. Nie trzeba być artystą, aby doświadczyć radości tworzenia i wnieść odrobinę piękna w nasze otoczenie. Własna twórczość może stać się również wspaniałym sposobem na obdarowanie kogoś bliskiego. Sprzyja też nawiązywaniu nowych znajomości, dzieleniu się swoją pasją i umiejętnościami. Zdecydowanie twórczą techniką, w którą warto się zagłębić – chcąc kreatywnie tworzyć -jest decoupage.
Zarówno dla tych, którzy już wiedzą, jak i dla tych, którzy chcieliby poszerzyć wiedzę w tej materii przygotowaliśmy warsztaty, podczas których nauczymy i pokażemy jak różnymi technikami możemy nadać drugie życie często niechcianym już przedmiotom. Warsztaty kierujemy do wszystkich tych, którzy chcą tworzyć piękne i niepowtarzalne, a przede wszystkim własne dzieła sztuki.

ZAPRASZAMY!

Termin: 12.11.2016, rozpoczęcie o 15:00
Czas trwania: ok. 2,5 – 3 godz.
Liczba osób w grupie: 4-6
Koszt warsztatów: 150 zł / osoba
Ilość przerw kawowych: 1 x 15 min.

Na zajęciach techniką decupage ozdobimy szkatułkę na biżuterię z wykorzystaniem efektu postarzania i spękań przy zastosowaniu specjalnych preparatów.

Program zajęć:

1.    Podstawy techniki serwetkowej.
2.    Narzędzia oraz materiały (omówienie).
3.    Wykonanie pracy – ozdabianie szkatułki na biżuterię w stylu vintage.

Każdy uczestnik po odbyciu warsztatów otrzymuje:

  • Wiedzę oraz praktyczne materiały szkoleniowe.
  • Udział w warsztatach z dużą dawką praktyki.
  • Wykonane podczas zajęć prace uczestnicy zabierają do domu.
  • Miłe znajomości 🙂

Kilka słów o prowadzącej:

KATARZYNA URBAŃSKA

Przez wiele lat zajmowała się marketingiem  w firmach kosmetycznych i farmaceutycznych. Była również wykładowcą psychologii. W poszukiwaniach wytchnienia od pracy w korporacji początkowo w ramach hobby zajęła się zgłębianiem tajników rękodzieła. Jej pasja przerodziła się z czasem w sposób na życie i biznes. Tak powstała Ploteczkarnia. Kasia oprócz zajęć z robienia eko-kosmetyków prowadzi również warsztaty decoupage, scrapbookingu,a także z tworzenia biżuterii techniką art clay (jest certyfikowanym instruktorem),  i inne. Na kursy art clay  prowadzone przez Kasię zapraszamy do Ploteczkarni już wkrótce.

Zapisz się na nasz Newlsetter

Zapisz się na nasz Newlsetter

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

Email :
Imię :
Wyrażenie zgody na zapis na newsletter, zgodnie z polityką prywatności

You have Successfully Subscribed!