Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841

Wynajem lokalu

Ploteczkarnia oferuje podnajem luksusowej powierzchni  użytkowej pod różnego rodzaju kameralne uroczystości, jak wystawy, sesje, prezentacje, szkolenia itp. Lokal jest w pełni wyposażony (wysoki standard), wi-fi, rzutnik multimedialny, aneks kuchenny.
Ponadto lokalizacja Ploteczkarni jest wyjątkowo dogodna. Lokal mieści się w samym centrum Warszawy, na ulicy Chmielnej 26 lok.65, co czyni to miejsce wyjątkowym z uwagi na odizolowanie go od zgiełku ulicy.

Osoby prywatne i firmy zainteresowane podnajmem lokalu bądź zorganizowaniem imprezy okolicznościowej lub szkolenia prosimy o kontakt na mail: ploteczkarnia@ploteczkarnia.pl

Zdjęcia lokalu, warunki najmu, cennik oraz odpowiedzi na inne pytania przesyłamy bezpośrednio na e-mail zainteresowanych.

Organizacja imprez

Ploteczkarnia jest miejscem, w którym z powodzeniem można zorganizować wszelkiego rodzaju spotkania: rodzinne, biznesowe, okolicznościowe bądź imprezy na specjalne zamówienia jak kreatywne wieczory panieńskie, spotkania typu baby shower, urodziny (np. klub „anty” euro dla pań na czas trwania mistrzostw w Polsce  w ramach niestandardowych propozycji)

Ploteczkarnia przewiduje także wynajęcie lokalu pod wszelkiego rodzaju prezentacje, pokazy czy wystawy.

Dokładnych ustaleń prosimy dokonywać dzwoniąc pod numer 606 614 567 lub wysyłając maila: ploteczkarnia@ploteczkarnia.pl

 

Zlecenia na zamówienie

Ploteczkarnia oferuje swój lokal do organizacji wszelkich nietypowych zamówień oraz do przyjmowania zleceń w ramach np., trwających warsztatów. Jeśli więc chcesz zamówić specjalne kartki okolicznościowe czy  biżuterię ze specjalną dedykacją lub zorganizować w naszym lokalu przyjęcie -niespodziankę dla swoich przyjaciół to serdecznie zapraszamy! Dodatkowo wykonujemy też wszelkie zlecenia związane z florystyką: dekoracje kwiatowe na iventy, sale konferencyjne, bankiety itp., bukiety okolicznościowe, wianki, biżuteria kwiatowa i inne.

Pytania prosimy kierować na e-mail: ploteczkarnia@ploteczkarnia.pl lub pod numer telefonu: 606 614 567.

 

Zapisz się na nasz Newlsetter

Zapisz się na nasz Newlsetter

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

Email :
Imię :
Wyrażenie zgody na zapis na newsletter, zgodnie z polityką prywatności

You have Successfully Subscribed!