Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841

Warsztaty

Eko kosmetyki - hand made

Powracamy do różnorodnych tradycji, w tym do naturalnych i ręcznie wykonywanych produktów. Problem alergii skórnych skłania nas do zadbania o naszą skórę. Ręcznie wykonane mydło i kosmetyki naturalne dają komfort doboru składników, aby powstał indywidualny, wysokiej jakości produkt dostosowany do potrzeb naszej skóry. Stąd pomysł na warsztaty, n które serdecznie zapraszamy wszystkich tych, którzy pragną zdobyć ciekawą wiedzę, tworząc przy tym całkowicie indywidualne i dopasowane pod siebie kosmetyki.
lista warsztatów

Tworzymy Biżuterię

Warsztaty tworzenia biżuterii przeznaczone są dla każdej z nas, która lubi kreatywne i aktywne formy spędzania czasu, sama nosi biżuterię, kolekcjonuje ją lub obdarowywuje nią innych. Uczestnicząc w warsztatach biżuteryjnych zgłębimy tajniki tworzenia różnych form biżuteryjnych z zastosowaniem wszelkiego rodzaju materiałów i technik.
Zapraszamy!

lista warsztatów

Florystyka hobbystycznie

Artystyczne układanie kwiatów jest sztuką. Obcowanie ze sztuką i naturą uwrażliwia nas na piękno i twórczo inspiruje. Jeżeli chcesz zgłębić swoją wiedzę na temat kwiatów, ich pielęgnacji, przedłużania ich trwałości, a przede wszystkim chcesz stworzyć niepowtarzalne kompozycje kwiatowe do przystrojenia stołu i domu, wyczarować bukiet na dobry nastrój dla siebie lub swoich bliskich lub stworzyć wyjątkową biżuterię kwiatową nasze warsztaty są właśnie dla Ciebie. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które lubią kwiaty!!!
lista warsztatów

Rękodzieło i upominki

Ładnych rzeczy nigdy za wiele! Zobacz, jak własnoręcznie można stworzyć niepowtarzalny, piękny upominek, za pomocą jednej z wielu technik rękodzielniczych. Na proponowanych przez nas warsztatach pod okiem doświadczonego instruktora stworzysz wyjątkowy upominek dla bliskiej osoby oraz rozwiniesz drzemiący w Tobie potencjał i kreatywność zdobywając nowe umiejętności. Własnoręcznie wykonany przedmiot to świetny pomysł na prezent, upominek czy dekorację Twojego domu. Możliwości są ograniczone tylko Twoją wyobraźnią.
Zapraszamy!

lista warsztatów

Zapis na warsztaty

 

Weryfikacja (sprawdzamy czy jesteś człowikiem)

Zapisz się na nasz Newlsetter

Zapisz się na nasz Newlsetter

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

Email :
Imię :
Wyrażenie zgody na zapis na newsletter, zgodnie z polityką prywatności

You have Successfully Subscribed!