Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

dokładny termin: 11.06.2015 17.30 g – 20.00 g

tel. 606 614 567
e-mail: ploteczkarnia@ploteczkarnia.pl

adres: ul. Chmielna 26/65, 00-020 Warszawa

Formularz zapisu

Ładnych rzeczy nigdy za wiele! Zobacz, jak własnoręcznie, za pomocą techniki scrapbooking możesz stworzyć jedyny w swoim rodzaju album na zdjęcia, kartkę okolicznościową, zaproszenie, notes lub przepiśnik. Możliwości są ograniczone tylko Twoją wyobraźnią.           To świetny pomysł na prezent, upominek, a nawet dekorację wnętrza.

Scrapbooking- co to takiego?
Nazwa pochodzi od angielskiego słowa scrapbook, oznaczającego ręcznie zdobiony album na zdjęcia.  Z czasem scrapbooking ewaluował i obecnie to nie tylko albumy ale także kartki okolicznościowe, zaproszenia oraz wykonywane i zdobione przy użyciu papieru i dodatków przedmioty zarówno użytkowe jak i służące do wystroju wnętrz.

Zapraszamy Cię w podróż po świecie scrapbookingu dzięki specjalnie przygotowanym warsztatom, na których nauczysz się wielu różnorodnych technik, poznasz podstawowe materiały do ozdabiania oraz dodatki, dzięki którym Twoje własne cudowne chwile już nigdy nie znikną. Wszystko to w uroczej i magicznej atmosferze w jedynym takim miejscu w Warszawie, jakim jest Ploteczkarnia.pl

Opis  warsztatów:
Temat: Muffinkowy przepiśnik

Termin: 12.11.2016 r., rozpoczęcie 17:30
Czas trwania: ok.2,5 – 3 godz.
Cena: 120 zł
Ilość osób: min 4 – max 8
Ilość przerw kawowych: 1 x 15 min.

Podczas warsztatów wykonamy techniką scrapbookingu słodki przepiśnik z muffinką, który będzie idealnym notesem na Twoje ulubione przepisy lub prezentem dla  kogoś bliskiego. Poznasz trochę teorii o scrapbookingu, stosowanych materiałach, narzędziach i dodatkach. Do zrobienia przepiśnika wykorzystamy papiery w słodkich kolorach i wzorach oraz wycinanki dopasowane do tematyki kartki.
W cenie warsztatów znajdują się wszystkie potrzebne do wykonania prac materiały oraz kawa i herbata, które pobudzą do twórczego działania. DoTwojej dyspozycji będą także wszelkie niezbędne narzędzia: nożyczki, stemple, tusze, pudry i nagrzewnica do embossingu, dziurkacze, wykrojniki, masy plastyczne  etc. – tak by Twoja praca była wspaniała i wyjątkowa.

Wykonana praca przechodzi na Twoją własność i zabierzesz ją ze sobą.

Zapraszamy 🙂

Zapis na warsztaty

 

Weryfikacja (sprawdzamy czy jesteś człowikiem)

Zapisz się na nasz Newlsetter

Zapisz się na nasz Newlsetter

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

Email :
Imię :
Wyrażenie zgody na zapis na newsletter, zgodnie z polityką prywatności

You have Successfully Subscribed!